foto

O firmě

 

  Firma ELSEKmont s.r.o. vznikla začátkem roku 2009. Tým lidí, který ji tvoří, má ovšem za sebou dlouholetou spolupráci a dá se říct,  že kořeny této firmy sahají až do devadesátých let.

  V současné době se svou činností přednostně soustředí na instalační práce bezpečnostních systémů v průmyslových technologiích. Tyto systémy mají především zamezit ohrožení zdraví člověka při úniku nebezpečných kapalin či plynů, jako jsou NH3, CO, CH4 apod.

  Sestavování rozvaděčových systémů pro analýzu vzorků plynů a montáže těchto systémů zajišťujeme v úzké spolupráci s celosvětovou firmou MSA safety. Z toho vyplývá naše působení, které zahrnuje oblasti jako je Polsko či Slovensko a samozřejmě celá Česká republika.

  Naši zaměstnanci mají rovněž dlouholeté zkušenosti s kompletací rozvaděčových systémů, a to jak jejich mechanických, tak i elektrických částí a jejich propojení dle připravených projektů. Tyto realizované projekty jsou z větší části tvořené v dlouholeté spolupráci s firmou AEROTERM, a.s.  

  Další činností, kterou se naše firma také zabývá, je oblast rodinných domů a bytů, kde působíme při realizaci elektroinstalací či rekonstrukce stávajících elektrických rozvodů. Rovněž také zvyšujeme ochranu budov před možným zásahem blesku, tedy instalací hromosvodů. Tyto odborné činnosti zajišťujeme včetně vyhotovení revizních zpráv.

  Výkopové práce pásovým mikrorýpadlem (v zahradách) a kolovým rýpadlem DH-112.

 

 

 

 

 

Created by soft4you.cz. Copyright © 2023 www.elsekmont.eu. All rights reserved. Počet návštěvníků: 71 476